Eshop - HDTV satelitní komplety

 

Kódované programy Nova HD, ČT HD, Eurosport HD, Nova Sport HD, Discovery HD, History Channel HD, FILMBOX HD, Brava HDTV, MyZen.tv HD, bebe tv HD a řada dalších nekódovaných programů vysílaných v HDTV. To vám zajistí HD satelitní komplety s kartou

HDTV satelitní komplety pro 1 TV HDTV satelitní komplety pro 2 TV
 

Satelitní komplety HD

 HD Satelitní komplety - 1 TV - 1 družice

Satelitní komplety ke sledování nejenom HDTV programů z 1 družice bez časového omezení. HDTV satelitní komplety s kartou umožňují sledovat různé programy běžně nedostupné. Nabídka programů je na družici široká a pestrá.

 

Satelitní komplet HDTV

 HDTV Satelitní komplety - 1 TV - 2 družice

Rozšířená nabídka satelitních programů HD s výběrem ze 2 družic. Kromě českých a slovenských je možnost sledování i mnoha zahraničních programů, které jsou vysílány volně, tedy pro Vás u HDTV satelitních kompletů k dispozici zcela bezplatně.

 

HDTV sestava

 HD satelitní komplety - 2 TV - 1 družice

Nezávislý příjem programů nejen HDTV satelitních stanic na 2 TV s využitím 1 družice. Řešení pro domácnost a 2 televizory, na kterých je k sledování paleta domácích i zahraničních pořadů. Další možností je souběžné nahrávání na digitální nosiče nebo harddisky HDD.

 

HDTV komplet

 hdtv Satelitní komplety - 2 TV - 2 družice

Rozšířená nabídka stanic ze satelitního kompletu pro 2 TV - tedy možností nezávislého sledování televizních programů ze 2 satelitů na dvojici televizorů, případně záznamem souběžně na digitální nosiče nebo harddisk.

 

Satelitní sestava

 HD Satelitní komplety - 3 TV

Rozsáhlé řešení sledování televize na 3 televize. Jsou to HD satelitní komplety pro větší domácnosti, které touží také po HDTV kvalitnímu příjmu.

 

Satelitní komplety HD i pro 2 a více TV | Eltasat.cz

 

Stránky vytvořeny ve spolupráci se Satelitní komplety .cz a zejména jeho výhradním dodavatelem pro satelitní komplety a veškerou digitální televizní techniku.
Další informace k digitalizaci naleznete také na informačním webu probírající HDTV satelitní komplety.