HDTV satelitní komplety

 

HDTV satelitní vysílání    HDTV satelitní komplety Full HD ve vysokém rozlišení HDTV umožní příjem oblíbených programů v podstatně vyšším rozlišení obrazu než na jaké je člověk zvyklý dosud u formátů SD. HD satelitní komplet přinese do Vašich domácností nejen široký formát obrazu 16:9, ostré obrysy, syté barvy, ale i prostorový zvuk Dolby digital a celkově realističtější obrazový a zvukový projev HDTV.

 

Výhody HDTV satelitních kompletů :

  • bezplatný příjem základních českých a slovenských pořadů v HD
  • dostupnost signálu kdekoliv v České republice
  • špičková kvalita televizního příjmu (u programů vysílaných v HDTV)
  • pestrá nabídka programů nejen v českém jazyce
  • stovky nekódovaných zahraničních pořadů - příjem zdarma
  • možnost digitalizace HD rozlišení na více televizí - HDTV satelitní komplety pro 2 TV a více

Koupit satelitní komplety

 

 

 HDTV Satelitní komplety - komponenty k digitálnímu příjmu :

 

Satelitní přijímač HDTV satelitního kompletu :

 

   K příjmu HDTV českých i slovenských programů pomocí HDTV satelitního kompletu je zapotřebí satelitní HD přijímač (tedy přístroj, který umí zpracovat signál formátu MPEG4/DVB-S2/HD). Cena je v různých relacích podle toho, co přijímač umí a které funkce jsou využitelné. Možno využít také záznamu programů na pevný disk HDD. V prodeji jsou taktéž satelitní HD přijímače, které fungují na systému Linux, který otevírá další možnosti využití tohoto přístroje a tím celého HDTV satelitního kompletu.

Koupit satelitní komplet

Televizní přijímač - TV - v kvalitě HDTV :

 

   Pro sledování obrazu s využitím satelitního kompletu v kvalitě HD je ovšem potřeba také mít televizní přijímač ( TV ), který je pro danou kvalitu obrazu a zvuku vybaven. Tyto televizní přístroje bývají označovány Full HD, HD 1080p a podobně. Jedná se o LCD, plazmové TV nebo LED TV.

 Prodej satelitních kompletů

Propojení HD televizor a HDTV satelitní komplety - HDMI kabel :

 

   K propojení televizoru a HDTV satelitního kompletu je třeba použít kabel HDMI, který zajistí přenos signálu v plné kvalitě. Možnost propojení satelitního kompletu je i pomocí kabelu Scart, ale nedocílíte požadované kvality obrazu a zvuku ve vysokém rozlišení.

HDTV sestavy

Dekódovací karta HDTV satelitního kompletu :

 

   Většina HD satelitních přijímačů satelitních kompletů nemá integrovanou čtečku dekódovacích karet Irdeto, která je nutná pro dekódování českých karet SkyLink, CS Link a T-mobile televize. Je tedy nutné dokoupení CA modulu Irdeto.

 HDTV komplety

 Satelitní komplety HDTV - kvalita HD rozlišení

Stránky vytvořeny ve spolupráci se Satelitní komplety .cz a zejména jeho výhradním dodavatelem pro satelitní komplety a veškerou digitální televizní techniku.
Další informace k digitalizaci naleznete také na informačním webu probírající HDTV satelitní komplety.